Be on the look out for things that make you laugh. If you see nothing worth laughing at, pretend you see it, then laugh. (Black Books)

PC Classroom Rental

Společnost ICT Pro nabízí zákazníkům pronájem moderních výukových a prezentačních prostor v nové firemní budově nedaleko centra Brna s vynikající dostupností osobní i hromadnou dopravou. Kvalitní počítačová a projekční technika, stejně jako pohodlné zázemí pro účastníky přednášek či školení jsou u nás zárukou. K dispozici jsou počítačové učebny s kapacitou až 16 posluchačů s níže popsaným vybavením a veškerým zázemím v ceně pronájmu.

Vybavení učeben:
Všechny učebny jsou vybaveny výkonnými PC (32GB RAM, min. 4jádrové CPU, SSD disky) s 24" LCD monitory, klávesnicí a myší. Počítače v rámci učebny jsou dále propojeny gigabitovou sítí LAN a konektivita do Internetu je zajištěna prostřednictvím garantované optické linky.

Cena pronájmu učebny je:
10 500,- Kč/den bez 21% DPH za učebnu pro až 12 posluchačů
11 500,- Kč/den bez 21% DPH za učebnu pro až 16 posluchačů
V případě souběžného 5denního pronájmu je poskytnuta sleva 20% z výše uvedených cen.

V ceně je zahrnuto: občerstvení (sladké a slané pochutiny), nápoje (chlazené nápoje, čaj, káva z espresso kávováru) standardní instalace OS (Windows, Office, Adobe Reader, WinRAR, VMware Player).
Cena nezahrnuje: instalace speciálního software, oběd (možno zajistit rezervaci a poukazy na oběd v nedaleké restauraci).