SharePoint Online - Workshop (SPO10)

Microsoft Office, SharePoint

Location, current course term

Contact us

Vlastní Školení na míru (termín, lokalita, obsah, délka)

The course:

Hide detail
 • Plánujete zavést nebo začít používat SharePoint? A nechce se vám zvlášť absolvovat školení; investovat do zdlouhavé analýzy a do ještě méně průhledné implementace? A máte šikovné lidi, kteří by si systém chtěli sami implementovat a plně spravovat? Máme pro vás řešení. Využijte našich opakovaných 1 až 5 denních workshopů. Na těchto workshopech vás seznámíme s celým systémem a jeho objekty. Pomůžeme vám navrhnout logickou strukturu a členění intranetu, včetně rozdělení obsahu na dedikované publikační a aplikační weby.
 • Pomůžeme vám převést vaše potřeby na správu dokumentů do funkčního řešení nad SharePointem včetně tagování dokumentů, jejich životního cyklu napříč firmou, schvalovacího procesu, automatického řízení oprávnění až po archivaci; tedy plnohodnotné DMS. Ukážeme si, jak je důležité investovat úsilí a čas do centrální správy obsahu a rozdělení rolí správcům obsahu, tak aby byl rozvoj SharePointu dlouhodobě udržitelný. A nakonec začneme společně vyvíjet aplikace; tedy datový zdroj, interaktivní formuláře, WorkFlow, reporting a ostatní související funkcionality.
 • Individualní konzultace
  1. Co SharePoint a související nástroje umí
  2. Jak zbytečně nekupovat drahé doplňky třetích stran
  3. Proč si dát pozor na programové úpravy
  4. Jak si efektivně vzdělat interní zaměstnance
  5. Revize stávajícího řešení, analýzy nebo technického návrhu řešení od některého IT dodavatele - nezávislý názor se vždy hodí
 • Cena je stanovena individuálně na základě specifických požadávků zákazníka.
Schedule:
1 day (9:00 AM - 5:00 PM )
Language:

Vybrané zákaznické reference

ČEZ, a. s., Lukáš S.
SharePoint Online - Workshop ( SPO10)
"Děkujeme za kurz. Lektoři poskytli dostatečné informace o požadavcích, které byly zaslány na požadavky individuálního kurzu."