Docker

VirtualizationChoose from our vast offer training courses. For your better orientation are divided into basic categories

Docker

DCKR1
Docker

Vybrané zákaznické reference

ICT Pro s.r.o., Jiří S.
Docker ( DCKR1)
"Kurzy Ondry Beneše mě velmi baví. Jsou intenzivní, praktické a dozvím se spoustu zajímavých informací. I přesto, že jako vývojář s Dockerem pracuji několik let, tak je to často jen jedním způsobem a díky tomuto kurzu jsem získal větší pochopení, rozšířil si svůj přehled a pochopil hlubší souvislosti. Děkuji!"
JUTA a.s., Marcel P.
Docker ( DCKR1)
"Dobrý den, školení mne velmi zaujalo, zejména musím vyzdvihnout praktickou část, kterou měl lektor velmi dobře připravenou. Toto byl hlavní přínos oproti ostatním hlavně onlinovým kurzům na docker jako takový. S pozdravem Marcel"
NESS ROMÂNIA SRL, Marcela F.
Docker ( DCKR1)
"I was super satisfied with the course and the level of detail shared and explained. I feel now comfortable to take further any Kubernetes tasks. It is the first time I got a Kubernetes class where every character is explained and we can feel free to ask any question or do any mistake during the exercises. Thank you so so much for this amazing experience! I wish now it could have continued for the next days. KUDOS to our trainer!!"
Československá obchodní banka, a. s., Lukáš J.
Docker ( DCKR1)
"Teoretická část byla přesně to, co jsem očekával. Praktická pro mě byl bonus a byl jsem překvapený, že se lektorovi podařilo cvičení zprovoznit i z našich pracovních notebooků."
Československá obchodní banka, a. s., Tomáš B.
Docker ( DCKR1)
"Osobně bych uvítal mít možnost si na vytvořeném cloudu zkoušet věci i večer mezi prvním a druhým dnem školení. Některé cvičení první den byly dost jednoduché a dali by se dát jako "domácí úkol" a místo toho projít ty důležitější části kurzu co jsou na konci. Cením si toho, že lektor byl člověk z praxe a dokázal vše vysvětlit srozumitelně. "
Československá obchodní banka, a. s., Ondřej N.
Docker ( DCKR1)
"Dobry den, za me to bylo perfektni :). Moc dekuji"
Československá obchodní banka, a. s., Jan H.
Docker ( DCKR1)
"Přizpůsobivý přístup lektora."
Československá obchodní banka, a. s., Jiří V.
Docker ( DCKR1)
"Nejvíce oceňuji vhodnou skladbu teorie vs. praxe. Je vždy skvělé, když si můžeme probírané téma "osahat" i prakticky. Vyváženost teorie i praxe proto velmi oceňuji."
Československá obchodní banka, a. s., Lukáš D.
Docker ( DCKR1)
"Školení bylo super. Líbil se mi osobní přístup školitele, který ochotně odpovídal na dotazy a nenechal se rozhodit otázkami, které někdy s tématem tolik nesouvisely. Školení formou vyzkoušení si teorie v praxi bylo rozhodně užitečné a daleko snáze se pamatuje. Za mě rozhodně palec nahoru, moc díky!"
T-Mobile Czech Republic a.s., Jan H.
Docker ( DCKR1)
"spokojenost, diky"
Toyota Motor Manufacturing Czech Republic, s.r.o., Pavel H.
Docker ( DCKR1)
"Skvělá příprava labů. Pěkné příklady z praxe. Skvělá atmosféra a školitel. Dobré vybavení kuchyňku a občerstvení :)"
Toyota Motor Manufacturing Czech Republic, s.r.o., Tomáš Š.
Docker ( DCKR1)
"Praktická cvičení, velmi dobře připravené laby. Výborná podpora od lektora při cvičeních. Bez jakýchkoli předchozích znalostí nyní dokážu samostatně vytvářet Docker image. Velmi dobrý kurz."
Toyota Motor Manufacturing Czech Republic, s.r.o., Miloš B.
Docker ( DCKR1)
"Poprvé na školení v ICTPro a nemám co bych vytknul. Školitel zodpověděl všechny dotazy, dostatek Labů k procvičování."
Česká spořitelna, a.s., Josef T.
Docker ( DCKR1)
"Jedno z nejlépe připravených školení na kterých jsem byl, líbila se mi praktická část (i když jsem měl trable s řešením). "
Asseco Central Europe, a.s., Přemysl O.
Docker ( DCKR1)
"Musím říct, že lepší školení jsem nezažil. Perfektně vybavený lektor, jak znalostně, tak lidsky. Super přístup, nápomocný, vše vysvětlil. Obsah kurzu skvěle postavený. Prostě paráda"
Asseco Central Europe, a.s., Pavol H.
Docker ( DCKR1)
"Super školenie. Školiteľ je vynikajúco pripravený a excelentne zorientovaný v problematike. Ďakujem"
Asseco Central Europe, a.s., Adam H.
Docker ( DCKR1)
"Tento kurz vřele doporučuji všem začátečníkům v kontejnerizačních technologiích a platformách. Lektor má široký objem znalostí a zkušeností, především i praktických. I přes to jsem se jako lehce podprůměrný uživatel dockeru dozvěděl spoustu užitečných informací a novinek, lektor skvěle odpovídal na konkrétní dotazy co se týče jak technologií, tak konkrétních řešení problémů. Nemyslím si, že by v daném kurzu něco chybělo."
NN Management Services, s.r.o., Petr Š.
Docker ( DCKR1)
"Vše lidsky vysvětleno, kurz byl velice přínosný. Dostatek cvičení. Super lektor"
Vojtěch Kašpar, Vojtěch K.
Docker ( DCKR1)
"Dozvěděl jsem se opravdu mnoho informací. Děkuji."
Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava, Pavel N.
Docker ( DCKR1)
"Školení splnilo mé očekávání, mohl jsem si spoustu věcí vyzkoušet. Lektor vždy velmi pohotově odpovídal na různé dotazy. Škoda, že nebyly k dispozici tištěné, nebo elektronické materiály. Nejvíce mě zaujala hláška lektora "Věříte mi to?". Pro mě bylo velkým přínosem, že jsem si prakticky vyzkoušel mnoho věcí s aplikačními kontejnery."
PROFINETWORKS s.r.o., Martin S.
Docker ( DCKR1)
"Školení splnilo má očekávání. Získal jsem teoretická základy i praktické zkušenosti s technologií. Přínosné byly zkušenosti lektora z praxe."