(ICTWS16)

Specialized training, Webinars

Location, current course term

Contact us

Vlastní Školení na míru (termín, lokalita, obsah, délka)

The course:

Hide detail
Schedule:
1 day (1:00 PM - 2:30 PM )
Course price:
.00 € ( .00 € incl. 21% VAT)
Language:

Vybrané zákaznické reference

Lesy České republiky, s.p., Jana J.
 ( ICTWS16)
"Paní lektorka byla naprosto skvělá. Online školení mají svá omezení a musím říci, že tohle školení bylo od paní lektorky skvěle zvládnuté. Mne více vyhovují klasicka školeni, ale tohle mne posunulo v používání excelu zas dál. Děkuji za takováto školení."
ATLAS consulting spol. s r.o., Veronika Š.
 ( ICTWS16)
"paní Kokojanová vysvětluje látku srozumitelně, dostatečně podrobně a vždy je schopná poradit, jak se k výsledku dostat, když někomu něco nefunguje"
Enesa a.s., Lucie C.
 ( ICTWS16)
"Absolvovala jsem již několikáté školení od Vás a vždy na jedničku. Perfektní práce lektorky, velmi užitečné nástroje, některé jsem již aplikovala v praxi pro zjednodušení práce. Doporučuji Vaše školení svým kolegům. Děkuji"
ASSA ABLOY ES Production s.r.o., Tereza T.
 ( ICTWS16)
"Skvělé školení, užitečné pro mou práci"
Intrum Czech, s.r.o., Vít D.
 ( ICTWS16)
"Školení bylo velice profesionální a smysluplné. Veliká spokojenost s obsahem a nápady, které byly prezentovány. Lektorka byla vstřícná a její výklad byl velice přehledný a nápomocný. Určitě bych toto školení doporučil i dalším učastníkům. Ještě jednou moc děkuji."
Ministerstvo vnitra, Kateřina J.
 ( ICTWS16)
"Školení se mi líbilo. Bylo skvěle organizované. Lektorka mluvila srozumitelně a nechala nám dostatek času na vyzkoušení i na otázky. Ukázané funkce upotřebím v zaměstnání."